| Alexa_8596 a întrebat:

Merita o excursie in Franta(Paris, Strasbourg, Reins, Versailles, Disneyland, Valea Loirei, Bretania, Normandia, Sejur la Marea Manecii) 14 nopti, transport cu autocar de 4 stele, 14 mic dejunuri, 5 cine+taxele de intrare...
Costa 500 Euro/pers.+500 Euro bani de buzunar...
Ar merita?` :d
Funda:*.`

Răspuns Câştigător
| darielle a răspuns:

Eu zic ca merita sa vizitezi Parisul,sa vezi Turnul Eiffel, sa te urci in el, poate mergi si la DisneyLand Paris si in mai multe locuri.Si oricum nu e foarte scump.

Mai bine sa te duci sa te distrezi decat sa stai in casa!
Crede-ma! Este plictisitor in casa.Asa mai iei si aer curat si o sa te distrezi de minune!

Daca mergi, calatorie placuta si ai grija!

Daca stai acasa, stai degeaba.

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Eu zic ca merita. Daca as fi in locul tau m-as duce.Nu e foarte scump.

| DEBrown a răspuns:

Nu merita. Mai bine stai acasa si de banii astia iti cumperi ceva.

| veronica a răspuns:

Binenteles ca merita si e chiar f ieftin dupa mine, asigura-te ca nu e o firma fantoma mi-se pare f ieftin, numai biletul de intrat la disney e 50 eu numai la un parca, la ambele te ajunge la 100 de pers si biletul de intrat la versailles la palat e in jur de 15 eu de pers daca asti student, daca esti stansa la buzunar iti ajung 500 bani de buzunar dar ca sa fii sigura mai ia o suta doua cu tine.