| Man27272727 a întrebat:

Am închiriat o cameră de hotel de pe data de 1 până pe 2. Vreau să știu dacă pot să predau cheia camerei la ora 19 pe data de 1? Motiv: am nevoie de camera de hotel doar de la 14 până la 19 pe 1.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat platesti poti preda cheia cand vrei tu in intervalul zilei hoteliere. Bineinteles ca o sa se prinda aia ce ai facut 5 ore acolo, dar na

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți, dar vei fi încasat cu valoarea unei zile întregi de sejur.