| anonimulll12345 a întrebat:

Vreau sa ma cazez la hotel pentru prima data, care e procedura mai exact?
Exemplu daca fac rezervarea online, trebuie sa introduc numele meu real sau merge si cu unul fictiv, Daca fac examplu pentru data de 01/08 - la ce ora pot intra in camera, si la ce ora a 2-a zi in 02/08 trebuie sa predau camera?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare hotel are ora lui de checin si checkout... majoritatea este 14:00 respectiv max 11:00 dar depinde.

Tu poti sa iti faci pe ce nume vrei rezervarea, dar la cazare trebuie sa prezinti un act de identitate asa ca...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nume fictiv doar dacă joci într-un film.