| AnneMariie a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Cine imi poate spune si mie unde pot gasi un apartament la localnici in Eforie nord, aproape de plaja Belona dar sa fie pana in 100 lei? Dau fundita, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Javelin a răspuns:

Nu stiu nici un apartament pe care il poti inchiria dar am fost acum 3 ani la hotelul de langa Belona, adic BRAN BRAD BEGA cred ca il cunostii cand am fost eu era 80lei pe noapte dar acum l-a renovat si cred ca este de 3 stele ai putea incercabig grin

| Fatamuntilor a răspuns:

In privinta asta poti sta linistita. Localnicii vor sta in gara cautand potentiali clienti.

| AnneMariie explică (pentru Fatamuntilor):

Am vazut ca sunt localnici care stau si pe marginea drumului. Crezi ca voi gasi acolo? Multumesc anticipat,