| qq30xx a întrebat:

Am nevoie de un program (soft) care sa poata actualiza cazarile facute de pe mai multe site-uri (automat de preferat sau manual ), cum ar fi "booking", "turistinfo" si sa fie accesat de mai multe persoane in acelasi timp pentru a verifica disponibilitatea camerelor. Ce as putea sa folosesc pentru verificarea cazarilor sa fie simplist si ceva ieftin sau gratis?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Întrebarea vine așa: de ce ar exista un astfel de program?
Ce fel de obsedat ar vrea să fie conștient despre disponibilitatea tuturor camerelor de hotel din România? Just sayin'...

| PainTech a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cred ca ANAF ar fi interesat de un astfel de sistem.

| LPCTSTR a răspuns (pentru PainTech):

Lasă, de-aia au angajați, să mai umble și ei, doar au picioare, nu?
Ori ești angajat ANAF?

| PainTech a răspuns (pentru LPCTSTR):

laughing

| suntserios a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eu cred ca omu vrea pentru unitatea lui doar...