| anonim_4396 a întrebat:

Am o casa la munte si vreau sa primesc pe cineva cu chirie dar fara bani pentru o saptamana acum in perioada iernii, asigur si masa, in schimb vreau sa merg si eu la mare in vara asta in aceleasi conditii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde e casa ta la munte? La partea cu vara la mare se poate rezolva happy. Am un apartament, e cam parasit si un picut izolat, pe langa venus, daca e sa facem la vara o sa poti sta acolo o saptamana, fac curat aerisesc si tot ce trebuie, numai sa ai masina sa poti umbla mai usor happy

| andy_3924 a răspuns:

Super idee, felicitari!