| liviuu100 a întrebat:

Unde sa merg vara asta? la mare sau la munte?

Răspuns Câştigător
| madalin_7682 a răspuns:

La mare la munte nu se merita doar urci si cobori p el si stai p iarba, la mare sunt gagicutze poate gasesti si jumatatea acolo fetele sunt toate aproape dezbracate sunt si cluburi acolo seara iesi asa ca la mare frate. fundabatting eyelashes?

9 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Eu personal as prefera la munte, chit ca il am la cativa km distanta de casa. Poti sa-ti iei niste amici si mergeti cu (,) cortul. (cauta o zona amenajata ca sa nu va treziti totusi cu ursu in cort) Si daca tot nu ati dat bani prea multi pentru cazare mai aveti si sa plecati la mare laughing
Bafta si distractie placuta

| Anonima264 a răspuns:

Depinde cum vrei tu, desi eu as merge l mare daca as fii in locul tau(chiar asta fac vara asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și la mare și la munte laughing

| AriannaAri a răspuns:

La mare, doar e vara!winking

| anonymousxD a răspuns:

La mare! happy Şi te duci la iarnă la munte!

| CatzPopularity a răspuns:

Depinde de caracterul tau. Daca doresti sa te bronzezi si preferi linistea, mergi la mare. Daca esti genul de explorator care face aventuri si descopera locuri noi, atunci muntii sunt pentru tine.

| Punct_Sabrina_1995 a răspuns:

E Varaaa! Du-te la mare. Vei intalni fete, iti vei face amici si te vei bronza.

| MaddiMaddiShoor a răspuns:

Unde te simti tu mai bine si unde iti place mai mult, dar parerea mea e ca vara trebuie sa te duci la mare, macar sa plrofiti de caldura si iarna poti sa te duci la munte.

| SmokeSomeWeed a răspuns:

Mare tongue