| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA Salut TPU! Eu pana acum nu am fost deloc la mare. Mie imi place mai mult sa merg in excursii la munte, le ador. Vara asta am de gand sa merg o saptamana la mare pentru a ma bronza un pic. Credeti ca 500 de lei sau 5 mil lei vechi imi ajung pentru o saptamana incluzand cazarea? Daca stiti cam si ce preturi sunt pe noapte...nu vreau sa am parte de experiente neplacute si sa raman in "pana" de bani. Multumesc. fundita si raspunsuri folositoare...

Răspuns Câştigător
| thegazette a răspuns:

5 milioane pentru o saptamana doar pentru tne.pai nu stiu cazarea tear duce la 1 milinon poate chiar 2 la o casa ma rog nu la hotel sau nu stiu ce...in schimb si cu masa si sa te distrezi, ca nu te duci sa stai pe plaja si vezi pescarusilaughing.sau chiar asta o sa faci?tonguetrebe sa te distrezi si uh sa mananci sa te duci intru club macar o data in toata saptamana nu tiar ajunge 5 milioana te-as sfatui sa iei 7 8 milioane... daca nu-i binehlaughingsoryy dar am fost luna asta la mare si dabea mia ajuns 10 milioanalaughing