| noone3239 a întrebat:

Am o incuietoare la bicicleta cu cifru si am uitat cifrul stie cineva daca se poate face ceva ca sal aflu si nu-i 0000 ca l-am schimbat va rog

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca este al tau, taie-l si gata...iti cumperi altul

| alin_6602 a răspuns:

Nu se poate face nimic, sau daca nu vrei sa schimbi incuietoarea du-te la cine ai cuparat-o si poate te rezolva

| theboywithdog a răspuns:

Poti sa tai lacatul cu bonfaierul. Altfel... nu stiu. Puteai sa-l scrii si tu undeva.

| florin223 a răspuns:

Nu prea ai cum doar sa il spargi sa sa iti iei altu e 15 lei unul nou

| alex_9656 a răspuns:

Incearca anul de nastere sau il tai.