| cornelia_2498 a întrebat:

Cine stie de unde se poate cumpara un jurnal cu cifru sau cheie?

4 răspunsuri:
| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai cu cheie la supermarket, sau in orice magazin, dar cu cifru nu stiu.

| allison20 a răspuns:

Incearca in diverta sau in magazinele mai mari, hypermarket-uri.

| FUCKy0u a răspuns:

Cu cheie este in orice magazin, dar cu cifru nu stiu.

| oAntiidot a răspuns:

Caută prin supermarket-uri. Cu cheie o să găseşti sigur, cum ar fi, de exemplu, în Carrefour.
Cu cifru nu prea cred că o să găseşti, sau dacă găseşti o să te coste ceva mai mult. Sper că te-am ajutat. Fundăă?