| DailySmoker123 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudatalaughing. Vreau sa stiu daca pot sa rezerv o camera la pensiune pentru 2 persoane si daca sunt minor. Am 16 ani si am nevoie de o camera pentru o noapte si ma gandeam sa rezerv la o pensiune dar mi-e teama sa nu pot fiindca sunt minor. Are cineva idee daca au restrictii in privinta asta?

3 răspunsuri:
| gabara a răspuns:

Nu chiar nu au restrictii la motel de nivel mai jos gen 2 stele, daca te duci la hotel da

| Azµre a răspuns:

Îți trebuie buletinul.

| dudeman13 a răspuns:

La ceva mai restrans iti trebuie doar buletinul... pentru nebunii? laughing