| DailySmoker123 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata laughing. Vreau sa stiu daca pot sa rezerv o camera la pensiune pentru 2 persoane si daca sunt minor. Am 16 ani si am nevoie de o camera pentru o noapte si ma gandeam sa rezerv la o pensiune dar mi-e teama sa nu pot fiindca sunt minor. Are cineva idee daca au restrictii in privinta asta?

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu stiu daca e chiar ok. Insa fiind pensiune si gandindu-ma ca pana la urma, ei vor doar sa-si scoata banii, e posibil sa reusesti.

| HonneOnna a răspuns:

Incearca si daca nu poti roaga o persoana care este si gata