| aryana1991 a întrebat:

Am si eeu o problema. vreau sa plec cu masina in alta tara dar nu am navigator, insa am auzit ca te poti descurca cu tableta daca instalezi un anumit program.Eu am nevoie de hartile europei si sunetul sa fie in limba rmana sau italianaCine stie ce program trebuie sa descarc si sa instalez pe tableta? va multumesc

Răspuns Câştigător
| ionutZzG30 a răspuns:

Downloadeaza google maps! e cel mai bun din lume vedeee absolut tot chiar si masinile pe satelit!

6 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Vad ca sunt la moda GPS-urile. numai eu plec fara. Am sa ma duc in curand Bordeaux (Franta) din Norvegia, apoi sa ma intorc acasa.Autostraziile sunt semnalizate corespunzator si cu putin simt al orientarii ajungi si fara.

| aryana1991 explică (pentru ionutZzG30):

Dar pe durata drumului nu voi dispune de conexiune internet.ma puteti ajuta cu un link?

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Este unul fain, in romana, numit,, Harta Romaniei''. Sper ca te-am ajutat!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Il gasesti pe Magazin Play. Este gratuit si foarte util! N-ai nevoie de net, trebuie doar sa conectezi GPS-ul!

| catalinaicg a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie. cand apare o noua banda de dreapta pe autostrada are indicator. sunt mii de indicatoare si nu cred ca ai nevoie de gps. te descurci cu google maps si sa fii atent la indicatoare caci telefonul / tableta poate gresi.