| vici30 a întrebat:

Am uitat codul de la genta mea de voiaj Echolac. Nu stiu ce model este, dar e un model mai vechi de prin 2004-2005, de voiaj, cu rotile si maner extensibil. Are cifru cu 3 cifre. stie cineva cum o pot debloca? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ai incercat : 000?

| bogdan1011 a răspuns:

Cu toporul sau ciocanul laughing, sincer nu stiu cum ai putea sa o deschizi in afara sa incerci toate combinatiile posibile

| PoisonJuke a răspuns:

Tu de ce crezi ca e cu cifru? Ca sa nu se mai poata deschide fara cel corect. Sau intreba daca cunosti un hot, poate stie el laughing

| iHeartKpop a răspuns:

rolling on the floor lool! taie geamntanu cu foarfeca si cumpara-ti alta rolling on the floor

| Insomnii a răspuns:

Draga Alex lasa naibii geamantanu ca nu-ti foloseste la nimica sau vrei cumva sa-mi faci vreo surpriza si te expediezi singur?