| lolita24 a întrebat:

Salut, am o bicicleta mai mica. roz RICH si am cifru la ea si nu mai stiu care e. E din trei cifre. Are cineva bicicleta si cifru asemanator? Imi amintesc ca era ceva cu 1...si mai departe nu mai stiu. Help! Fundita!

1 răspuns:
| MaxxMann a răspuns:

Daca sti prima cifra atunci porneste cu a doua de la 0 si cu ultima tot de la zero. Invarte ultimul inel pana ajungi la 9 apoi continua invartind al doilea inel la 1 si o ti tot asa pana cand se deschide. Dureaza mult, stiu, dar alta modalitate nu stiu care ar fi. Daca nu mai ai nevoie de el, taie-l. BAFTA!