| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten si el a avut infectie la coloana vertrebala s-a operat prima data si au gresit si l-au operat a doua oara si medicul i-a spus ca s-a vindecat... Dar eu as vrea sa stiu daca acea infectie va mai aparea vreodata...si daca va aparea, se va poate transmite prin relati sexuale neprotejate? Astept un raspuns urgent si sigur Va multumesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Infectie cu ce? Care este agentul etiologic?

1 răspuns:
| fcsb a răspuns:

Infectia va mai aparea sau nu va mai aparea in functie de ce a facut medicul dar aceasta nu se va transmite prin relatii sexuale neprotejate