| Roberta00 a întrebat:

Am un troller Ormi care are cifru.Se poate deschide, dar as vrea sa setez cifru si nu stiu cum.Ma puteti ajuta? Va roog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Tii declansatorul apasat ca si cum ai deschide pentru 0-0-0
2. Cu el apasat, invarti de rotite pana setezi noul cifru dorit
3. Eliberezi declansatorul si gata noul cifru

1 răspuns:
| Teo_6515 a răspuns:

Dai de butonul care il deschizi in sens invers decat cel normal. Tii asa pana setezi noul cifru si gata. Te-ai facut cu un cod nou.

Nu cunosc modelul, dar asa e la majoritatea incuietorilor de acest gen.