| alex19051988 a întrebat:

Am vazut astazi intr-un articol ca cel mai mare site din lume pentru inchirieri auto este www.rentalcars.com si daca imi mai puteti spune care sunt cele mai mari site-uri din lume care sa fie inclusa si Romania pentru rezervari cazare, pentru rezervari bilete avion si pentru vizitare obiective turistice din acea tara care sa imi spuna cele mai vizitate locuri, unde este mancarea cea mai buna la un pret foarte mic, locurile periculoase sau distractive etc. adica tot ce trebuie sa stiu despre acea tara, oras si loc. Imi doresc sa gasesc toate ofertele posibile la cel mai mic pret de aceea am nevoie de cele mai cunoscute site-uri din lume fiecare pe domeniul lui din turism cand ma duc sa vizitez un loc din aceasta lume

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu prea exista asa ceva. In vara am fost in vacanta in Oregon si am lucrat cam un an sa imi gasesc informatia pe net. Daca intr-unul din statele cu potential touristic imens din USA e asa, iti e clar ca nu gasesti nicaieri tot ce vrei tu intr-un singul loc. Poti incerca yelp si tripadvisor, dar nu sunt nici pe departe ce vrei tu.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu suntem gid turistic asta va trebui sa cauti tu un gid turistic in care sa il si platesti de asemenea pentru treaba asta. bafta

| bubu2405 a răspuns:

Daca aveti nevoie de o firma de inchirieri autoturisme serioasa si cu preturi bune / rent a car in Sibiu gasiti aici www.vabovaspeed.ro sau pe www.facebook.com/rentacar24

| Sanziana88 a răspuns:

Pentru mine, cea mai profi firma de inchirieri auto este http://www.ascar.ro. Am luat de la ei o masina in vara, am avut nevoie sa merg lpana la Brasov, iar serviciul a fost extraordinar de profi.