| georgiana9419 a întrebat:

Daca vreau sa vizitez Brasovul maine, ce obiective turistice imi recomandati? Dar mai important, pot fi vizitate? Mai ales in perioada asta cu restrictii..Multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parc aventura, centrul orasului si mall-ul coresi, mai ziceam ceva dar am aflat ca nu esti un tip deci nu

| CatalinB11 a răspuns:

Daca este deschisa, iti recomand sa vizitezi Prima Scoala Romaneasca. Este o experienta unica iar ghidul o sa iti povesteasca o gramada de lucruri interesante.

| georgiana9419 explică (pentru CatalinB11):

Multumesc.M-ar fi ajutat sa stiu ca este sigur deschisa, dar o sa caut pe Google, poate gasesc ceva concret, legat de program.