| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Am vazut ca e o,,competitie" destul de mare dintre Brasov si Sibiu, adica care e cel mai frumos oras.Voi dintre Sibiu si Brasov care credeti ca este cel mai frumos? happy

14 răspunsuri:
| sincer a răspuns:

Sibiu sau mai bine zis ""Hermannstadt"".

| VivianneMnt a răspuns:

Sibiu

| samysamy a răspuns:

Sibiu clar!

| Ezikel a răspuns:

Sibiu bineinteles happy

Răspuns utilizator avertizat
| EvaneSScence a răspuns:

Imi plac amandoua si sunt acelasi gen de oras cu personalitate. Pentru un plus de amintiri frumoase, aleg Sibiulhappy

| alexmitzyy a răspuns:

Sibiu cu siguranţa.
Bafta

| Hieer a răspuns:

Nu ma pot decidelaughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare oraș își are propria ei istorie, sunt ambele frumoase.
Pa, pa.

| C0nstantin a răspuns:

Sibiu fara doar si poate...

| xPatriciaa a răspuns:

Buna!
Eu prefer Sibiul!
Pa kiss O zi buna!

| Bizzle a răspuns:

Sibiu

| tasmania a răspuns:

Ca aspect actual, un minus pentru Brasov - pastreaza mai multe amintiri ale perioadei ante-decembriste. Ca mediu ambiant, un minus pentru Sibiu - nu pot compara Paltinisul cu Poiana si cu Postavaru. Ca istoric recent, plus pentru Brasov - au avut curajul in '87 de a se ridica impotriva regimului. Ca oameni, egalitate. Ca infrastructura, egalitate. Competitie stransa, ce mai! big grin