| credeintine a întrebat:

De Paste merg cu masina la Sibiu. Plecarea este din Brasov. Ce pot vizita cu o zi inainte de Pasti, sau ce mai pot vedea pe traseul Sibiu -Brasov? Excludem orasul Brasov. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Zsolt15 a răspuns:

Din cate stiu eu daca nu deviezi de la drum atunci nu prea e ce sa vezi, daca deviezi poti vizita albota sau sambata de sus, acolo este o manastire, la sibiu in centru cred ca e targ de pasti dar poti sa te uiti la evenimentele din sibiu pe acea data.