| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Dupa parerea voastra, care e cel mai frumos oras dintre Sibiu si Brasov? happy

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Ambele sunt minunate, însă după părerea mea, Brașovul e puțin, puțin mai frumos. big grin

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele sunt frumoase.
Pa, pa.

| vali1985 a răspuns:

Brasovul.

| Iulian03 a răspuns:

Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice Sibiu...

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Amandoua happy

| Alishia a răspuns:

Sincer,eu nu prefer comparatiile intre orase, toate sunt frumoase in felul lor, fiecare are istoria proprie si traditii.

| Labyrinth a răspuns:

Prefer oraşul Sibiu.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Brasovul este cel mai frumos dintre astea doua. Dar daca cauti un oras cu adevarat frumos du-te la Iasi. Este orasul cel mai incarcat de cultura si personalitati care au dus Romania pe plan international foarte departe! Iar daca esti impatimita de cumparaturi du-te la palas, langa Palatul Culturii, unde orice femeie se simte in rai, si vei gasi preturi pentru toate buzunarele. Ma ofer chiar eu sa iti fiu ghid!winking

| andreiboss31 a răspuns:

Brasov