| Aigan a întrebat:

Anul acesta voi merge la mare in Grecia cu baiatul pe care il plac. Credeti ca va fi o vara de neuitat? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Ioana1984 a răspuns:

Vara de neuitat e putin zis, ai sa vezi si tu cum e in al 100 cer, ai sa te simti ca o printesa, si relatia ta se va accentua mult mai mult decat e acum.Sa te porti frumos si sa-l faci si pe el sa se simta bine si sa-l respecti si atunci va fi mult mai frumos decat te asteptai.Plus ca Grecia e superba, mai ales litoralul, sora sotului meu sta acolo e super. Distractie placuta si sa ne povestesti cum a fost.Succes!

6 răspunsuri:
| Mihaitsa22 a răspuns:

Deci cand ai spus''cu baiatul pe care il plac''asta deja sugereaza distractie, buna dispozitie si iubire pe plaja la apus de soare... day dreaming... wow, sunt sigur ca o sa te distrezi, as da orice sa am si eu ocazia astaaaa:Xlasa toate grijile acasa si mergi cu un singur scop:sa nu uiti niciodata ceea ce ai trait acolo alaturi de omul pe care-l iubestibig grin

| popandreea a răspuns:

Hmmm. Mai mult ca sigur. Grecia-mitologie, mister si aventura... Frumos... Va invidiez happy

| sensesDelight a răspuns:

Prima vară petrecută cu persoana la care ții, fără părinți și responsabilități este cu siguranță una de neuitat. Mai ales că te poți apropia de el mult mai mult și vei avea parte și de plimbări sub clar de lună, de nopți în cluburi, sau pe o terasă la plajă etc.
Acum depinde și dacă mergi numai cu el. Dacă da te asigur că o să fie o vacanță romantică și de neuitat pentru tine. Dacă mergeți în gașcă faptul că ești cu el va avea același efect pentru tine, dar trebuie să găsiți momentele în care să rămâneți singuri, astfel încât să profiți de libertatea primită.
Have fun!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Normal, mai ales că e altă ţară! Va fi de neuitat. Gândeşte-te că indiferent de locul în care te afli dacă eşti cu persoana potrivită clipele respective contează enorm! Baftă!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate, asta depinde, in primul rand, de voi si apoi, putin, si de conditiile de acolo - timp, cazare, masa, distractie etc. Vacanta placuta!

| lovenotsex a răspuns:

Depinde de voi. Distractie placuta!