| Kristinake a întrebat:

Bună...
imi place de un baiat e cu un an mai mare ca mine, il plac foarte mult...
dar el e in grecia, vine acasa doar vara. el tot ma place cum credeti poate fi o relatie de la indepartare?
va rog doar parerile...

Răspuns Câştigător
| IceCream22 a răspuns:

Iti spun din proprie experinta ca e foarte greu. Dar daca o sa va iubiti cu adevarat, de ce nu?! Dar, din pacate, sunt putini care rezista in aceste circumstante. Oricum merita incercat, nu se stie niciodata!winking

4 răspunsuri:
| Kristinake explică:

El vine aici doar vara si de Paste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
eu tot am o relatie cu cineva pe net nu ne-am vazut niciodata insa ne iubim si asta conteaza

| DenisseDulshe96 a răspuns:

Pai...nu cred ca va tine(el se poate indragosti de o fata din grecia sau tu de un baiat din Romania:nu se stie unde zboara sagetzile lui cupidon//) si nu cred ca va mai tine daca va indragostiti! poate daca el s-ar muta atunci ar fi altceva.
daca ti-am fost d ajutor fundita//pls

| pryntsy a răspuns:

Buna! Nu cred sa mearga o relatie la distanta. Acum depinde de voi. Oricum bafta. Pryntsy