| PleseaJ a întrebat:

As dori sa plec intr-o mica vacanta in spania ce oras ar fi ideal si daca puteti spune un hotel aproape de plaja. Multam

Răspuns Câştigător
| mgabrielro a răspuns:

Salutare,

iti recomand statiunea Badalona, care se afla la 30 de Km de Barcelona. Aici iti recomand Hotelul din lantul Raphael, care se afla extrem de aproape de plaja si care ofera acces la Metrou, pentru a ajunge daca vrei la Barcelona in 35 de minute :).

La acest hotel te pot ajuta cu o oferta super, iar hotelul este deosebit si il recomand - http://www.rafaelhoteles.com/hotel.php?lng=en&hotel=ba

Pentru mai multe detalii, imi poti scrie pe gabriel.mandu@romguide.ro

Pe curand,
Gabriel

4 răspunsuri:
| blacklife997 a răspuns:

Barcelona

| bamse a răspuns:

Eu inchiriez apartamente intr-un resort din insula Tenerife, Spania.
Daca te intereseaza intra pe blogul meu http://twilighttours.blogspot.com

Salutari

| mgabrielro a răspuns:

Iti recomand hotel Raphael din Badalona (o statiune situata la 35 de km de Barcelona). Hotelul este superb si are langa el statia de metrou ce te poate duce cu usurinta la Barcelona. Pentru o oferta super la acest hotel, nu ezita sa-mi scrii pe gabriel.mandu@romguide.ro

Pe curand,
Gabriel

| Suchardine a răspuns:

Eu iti recomand Barcelona, tatal meu traieste acolo, am fost de nenumarate ori, este foarte frumos si chiar ai ce vizita!
In schimb, eu traiesc in Pamplona, care este un oras mai linistit, nu atat de aglomerat ca Barcelona, din pacate nu are iesire la mare...Dar mergand la o ora de aici poti ajunge la ocean.Si ceea ce eu cred ca este destul de frumos, special, este in iulie cand este ¨San Fermin¨, una dintre cele mai cunoscute sarbatori, traditii din Spania, este imposibil sa nu fii auzit. Valencia de asemenea este un oras superb!
Vacanta placuta! happy