| Bââzz a întrebat:

As dori si eu sa stiu... va rog frumos daca cunoasteti un aqua parck in Romania ( la mare ) si unde? in ce statiune? sau oras... funda. happy

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Cel mai drăguţ este "Aqua Park Cleopatra".
Se află în staţiunea Saturn, judeţul Constanţa.
Este unul dintre cele mai plăcute locuri pentru distracţie şi relaxare în zilele fierbinţi de vară.
Ai la dispoziţie toboganele acvatice, priveliştea frumoasă spre mare, jacuzzi, restaurant cu terasă şi sală de masaj.
Serviciile din incinta parcului mai includ un punct de prim ajutor şi casete pentru depozitarea bunurilor personale de valoare.
Pa-pa.

10 răspunsuri:
| XsooWhat a răspuns:

In Constanta exista un mare AquaPark, chiar in statiunea Mamaia, undeva la intrare si se numeste Aqua Magic.Crede-ma sunt din Cta si stiu asta :*

| dilayla0 a răspuns:

Mai gasesti un Aqua Parck in satu mare

| Bââzz explică (pentru Hydrangeaceae):

Imi poti trimite niste imgini? link... gen google image. puppy dog eyes please.

| sNkRuLzLove a răspuns:

In mamaia este Aqua magic si este foarte distractiv sunt multe chesti care te vor impresionawinking

| JustOneDay a răspuns:

Un Aqua Park minunat gasesti in Brasov, am fost in 2010, m-am distrat pe cinste am stat o zi, era luna iulie.Ai de unde alege dintre toboganuri.Sunt si de copii si de adulti, de toate.Apa calda si ff curata te facea sa nu mai pleci de acolo.

| sfaturiturism a răspuns:

In Baile Felix ai de unde alege:
-strand Apollo
-aqua Park President

| andreiboss31 a răspuns (pentru andreiboss31):

Intrarea in aqua parc cleopatra este 10 lei pentru. adult si 7 lei pentru un copil.

| andreiboss31 a răspuns:

Intrarea in aqua parc cleopatra este 10 lei pentru. adult si 7 lei pentru copiii.

| andreiboss31 a răspuns:

Https://www.google.ro/......17z/data=! 3m1! 4b1! 4m2! 3m1! 1s0x0:0xa05bd43b9f2cc224