| andras1234 a întrebat:

As vrea sa fac o propunere clasei sa mergem intr-o excursie dar nu am nicio idee si as vrea sa fie o excursie de neuitat si sa le placa tuturor dar in romania FUNDA +VOT

2 răspunsuri:
| Cristina8145 a răspuns:

Depinde si din ce oras esti. dar eu ti-as propune o excursie in M-tii Fagaras. este un peisaj superb mai ales pe timp de iarna. iar daca nu poti sa vizitezi Moldova este o regiune superba cu multe manastiri si oameni primitori happy

| LetyKaty a răspuns:

Ar fi super la caile acelea calde totusi si in dobrogea este foarte frumos mai ales in pelerinaj