| arb a întrebat:

sunt clasa a-8-a iar in loc de banchet facem excursie si nu ne-am hotarat unde sa mergem daca mi-ati putea da niste idee(excursie in romania)...FUNDA

4 răspunsuri:
| BananaSuparata a răspuns:

La sibiu, la mina de sare. Este foarte frumos si puteti gasi chirie foarte ieftin la cabane. Mergi cu trenulet prin mina de sare.Foarte frumos este aoclo. E munte si altele.

| hunterpainting a răspuns:

La mare

| byby21 a răspuns:

Eu am fost la sovata, la lacul ursu, la vatra dornei, dar cred ca ar fi bine sa mergeti udeva la munte. Funda?

| Emma15 a răspuns:

Buna! Mie sincer mi-ar place sa merg undeva la munte(la moeciu de exemplu), dar depinde de bugetul pe care îl alocati pentru aceasta excursie sau de preferintele voastre.