| Emma68 a întrebat:

pe 10 iunie este ziua mea de nastere, fac 18 ani va rog dati-mi si mie niste idei pentru majorat.
As vrea sa le fac o surpriza prietenilor mei, dar nu am nicio idee. in prima faza m-am gandit sa le dansez. adica sa ma pun pe treaba de pe acum si sa-mi fac un dans, dar nu mi se pare ceva de neuitat. Va rog sa ma ajutati, mi-am invitat si fostul prieten si mai mult de aceea as vrea sa fac ceva de neuitat.

Răspuns Câştigător
| katalinab a răspuns:

Parerea mea este ca a-ti impresiona prieteni sau fostul iubit este ceva impresionant, mai bine ar fi sa te simti bine si u, adica o data in viata implinesti frumoasa varsta de 18 ani...
funda? :*

1 răspuns:
| xKnDiLy214 a răspuns:

Buna!
Ideea ta este destul de buna. Fa un colaj cu mai multe melodii. Incearca sa creezi ceva amuzant si distractiv care sa -i dea pe spate pe prietenii tai.Fii original!winking Petrecere placuta!