| mykydutza08 a întrebat:

As vrea sa merg la mare cu cortul, cu familia, as vrea o plaja linistita, fara multa populatie, fara manele pana noaptea tarziu, fara nudisti, nu in camping mentionez, ceva salbatic, natural, stiu ca sunt cateva plaje, dar daca a fost careva si imi poate recomanda ceva sigur, astept raspunsurile voastre!
A, si daca se poate o plaja cu apa mica pe o suprafata mai mare, pentru copii.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cele mai mari sanse le ai prin delta pe la Sulina, pe litoral nu vei gasi zone din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu pe la stiri, ca in Delta, undeva mai la sud de Tulcea e liniste si salbaticie. Frumos fara indoiala. Cautati pe o harta.

| mihai69 a răspuns:

Ar fi Gura Portiței, dar s-a manelizat și zona aia, din câte am auzit. Oricum, mai bine ar fi la un camping, cu condiția să existe unul ca „afară". Ori, la noi, încă nu știu să fie așa ceva.

| pietrean a răspuns:

Vrei sa incerci zona de litoral a Bulgariei? In primul rand, pretul fata de conditiile oferite, este primul argument!