| 2002mihnea2002 a întrebat:

Daca merg pe o plaja de nudisti ar fi ciudat sa am penisul in erectie sau ar fi ceva normal acolo? Pentru ca nu am mai fost pana acum dar as vrea sa ma duc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce te uiti cand esti acolo.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ar fi ciudat, fiindca acolo merg doar cei care isi pot controla erectiile, ca-i jenant sa ti se scoale, cand sunt atatea femei si barbati imprejur si toti vor inceep sa rada de tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca ai apare ca fiind un individ ''ciudat'' care se plimba cu penisul erect printre ceilalti nudisti care au penisul flasc. In astfel de situatii ori intri cat mai rapid in apa ''rece'' sau te culci si stai intins pe burta pe : pe nisip, cearceaf, rogojina, etc. pana ce ''ala micu'' revine la starea sa natural-normala. big grin

| Goete a răspuns:

Sa ne povestesti dupa

Răspuns utilizator avertizat