| mihaela_5361 a întrebat:

Aş vrea să plec în concediu cu familia şi sunt în pană de idei, unde am putea merge cu un copil de 1, 5 ani, să fie şi acceptabil ca preţ şi servicii decente. Ce-mi recomandaţi?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Varsta copilului nu este un impediment, eu as prefera muntele. Depinde si de zona in care locuiesti, o deplasare prea lunga fiind obositoare pentru el, fara a fi insa un impediment major (se poate calatori noaptea, cand el doarme).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde vreti.Nu cred ca la anii lui e oproblema

| silvia_2359 a răspuns:

Depinde ce destinatie vrei, in tara sau stainatate?

| robertsky a răspuns:

Croatia, insula vir la 20 de km de orasul zadar, 7 nopti la apartament 350 euro sejurul 4-5 persoane, apartament cu doua camere, baie bucatarie, toate facilitatile, aer conditionat, tv, 100 metri de plaja.
din oradea sunt 850 km pina acolo 12 ore cu masina, drumul costa cam 150 eu dus -intors. drumul trece linga rezervatia plitvice, intrrarea costa 14 eu pe persoana, si ati ia o zi sa vezi totul.
din zadar poti face o ecxcursie de o zi pe insulele kornatii, costa 35 eu pe persoana cu masa inclusa.
daca te intereseaza ati dau numarul de tel de la familie care da apartamentele in chirie. numai bine