| Dmonik a întrebat:

As vrea sa stiu, orientativ, ce salariu are un angajat al unei agentii de turism?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce agentie lucreaza. Nu am voie sa divulg cine si cit, dar am voie sa spun ca unii patroni platesc execrabilwinking

| Dmonik explică:

Intreb pentru o firma de exercitiu, e vorba de faptul ca trebuie completat un stat de plata si banuiesc ca nu e platit cu salariul minim pe economie. As vrea un punct de plecare pentru asta!

| Deea a răspuns:

in jur de 2000 de lei pe luna

| spiridus_7223 a răspuns:

Care lucreaza cu adevarat nu o sa zica
da in Germania sau Austria se mandresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepand de la 650 ron pana pe la 2000. Lucrez de cativa ani intr-o agentie. Majoritatea castiga pe baza de comision, dar in medie, in jur de 1000-1200 ron se castiga ca si agent care face si vacante si asigurari si ticketing si promovare.