Întrebare recomandată | MaryNepotu a întrebat:

Am si eu o problema, am nevoie de toate actele care le contine o firma (agentie de turism) sau macar actele necesare infintarii unei agentii de turism. Din cate stiu eu ..trebuie licenta de turism. brevet si alte chestii ..Asi vrea sa le stiu pe toate si sa am niste modele! Daca ma poate ajuta cineva dau funda! Mersi mult!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Te poti ajuta singura tastand pe Google "acte necesare infiintare firma de turism". Vei gasi, cu siguranta, zeci de site-uri cu lista completa a actelor pe care trebuie sa le faci.

| Eressme a răspuns:

Din ce tara esti? Pentru ca depinde

| MaryNepotu explică (pentru Eressme):

Din pakistan frate. straight face ce intrebari puneti. in fine mersi am rezolvat. straight face