| ana19anamaria_5941 a întrebat:

As vrea si eu niste pareri sincere despre hotelul Amiral 4* Mamaia. adica pe site...normal...ei spun ca totul e perfect. dar vreau sa aud pareri si de la altcineva.

1 răspuns:
| Janek21 a răspuns:

La inceput era in regula hotelul. Acum si-a schimbat total politica de cazare si servicii oferite. Patru stele mi se pare supraevaluat. Conditiile de cazare prezentate pe site nu sunt reale, iar serviciile oferite sunt foarte proaste.

Este mult mai accesibil sa-ti gasesti o vila ceva de inchiariat.