| irynna a întrebat:

ce va place si ce nu la acest site? vreau pareri sincere, daca se poate

11 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Imi place ca se poate discuta despre orice si printre raspunsuri amuzante si malitioase ai de multe ori si ce invatahappy

| albastrel a răspuns:

Imi place ca imi pot face prieteni, ca vorbim serios dar si glumim, aici mereu gasesti pe cineva cu care sa stai de vorba, ca aici am intalnit o persoana foarte speciala pentru mine, ca sunt o groaza de lucruri pe care le poti invata... etc.

si nu imi place ca in ultimul timp site-ul este un pic cam ''aglomerat''... sper ca de la 15 septembrie sa se remedieze situatia big grin

| Criiss16 a răspuns:

Imi place ca pot sa ajut si ca pot fi ajutata.Si ce nu-mi place.thinking

A stiu! Intrebarile de genu: sunt urata?

Dar tie ce iti place? Si ce nu iti place?happy

| kayan a răspuns:

Ma destinde si ma face sa ma simt mai destept decat sunt.

| maria a răspuns:

Intr-o lume dominata de egoism, bani, putere, superficialitate, e minunat ca undeva, cineva ( o companiehappy, s-a gandit sa faca un site util si folositor pentru oameni (cel putin asa imi pare pana acum). Fiecare ajuta cum poate si cat poate, mai putin expertii care uneori uita ca sunt oameni si adopta o atitudine fara sa fie experti de profesie.Imi place site -ul ca pot sa ajut ( cu un gand, o idee, o parere) si ca pot fi ajutata, de oameni pe care nu ii cunosc si pe care sincer, nu stiu daca ii voi cunoaste vreodata, dar am speranta ca providenta le va intoarce inzecit pentru gandurile lor bune. Ce nu imi place : tupeul exagerat al unor oameni sau faptul ca uita ca trebuie avut grija la ceea se scrie, limbajul utilizat (uneori), tendinta exagerata a unor useri ca le stiu pe toate, si de aici lansarea unor acuze, fara fundament, dar cred ca sunt facute dezinteresat sau oamenii provin din medii diferite si de aici aceasta discrepantza.Decat sa raspunzi "la misto", la unele intrebari serioase, mai bine, ai face altceva.In rest, numai de bine! Sper sa iti fie de folos si oameni sa nu uite sa fie OAMENI!

| adinescu a răspuns:

Imi place pentru ca orice intrebare pui cineva se gaseste sa raspunda si asta conteaza cel mai mult a si mai sunt motive:nu t plictisesti, e amuzant, cunosti alti oameni...

| irynna explică:

Eu, cu toate ca nu accesez zilnic site-ul, trebuie sa recunosc ca am descoperit lucruri foarte interesante aici, pe care nu le stiam si folositoare totodata. ce nu imi place este ca uneori inca se mai raspunde in deradere, in ''doi peri'', asta denotand nepasare din partea persoanelor respective sau probabil datorita faptului ca sunt utilizatori care intra pentru a se ''distra''pur si simplu netinand cont de ceea ce inseamna seriozitate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi intrebare vroiam sa pun eu putin mai devreme dar cu alta conotatie, de ce v-ati inscris aici? ce ati sperat ca gasiti? va este de folos? Mie da, incerc sa inteleg generatia voastra pentru ca am copii de varsta voastra, poate par uneori depasita, dar nu va repeziti in a trage concluzii, aici de partea asta a ecranului lucrurile se vad invers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anumiti useri cu mai multe conturi. vorbesti cu toti se el e unul. mi se pare o marsavie, si o bataie de joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ocazia sa impartasesc si altora pataniile si cunostiintele mele, in plus aici pot sa ma descarc daca ceva ma doare sau am nevoie de ajutor deaorece sunt oameni cu bun simt si rabdatori care imi citesc "necazul" si ma ajuta cu un sfat happy
poate pentru. multi nu inseamna mare lucru... dar e greu sa gasesti in lumea asta pe cineva care sa te sprijine moral happy poate ca nu suntem prieteni si poate ca nu ne-am vazut niciodata dar inimile lor sunt atat de mari incat incap si eu... p'acolo pe undeva happy
unii ma scot din starea pe care o am (facandu-ma sa cad pe jos de ras rolling on the floor ) altii ma dojenesc ca nu am facut bine si in acelasi timp ma ajuta cu o solutie.Si cu ocazia asta le MULTUMESC, multumesc din suflet ptc. ma ascultati si nu ma criticati...va iubeschee hee love struck
xoxoo, mary peace sign big grin