| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca a fost cineva la hotelul Parc din Mamaia? Cum a fost hotelul? Multumiti? aa...si are wireless?

1 răspuns:
| Razvanus a răspuns:

Te referi la hotelul parc sau mamaia? daca te referi la mamaia am fost acolo este super este plaja un lac langa hotel poti manca clatite chiar de toate la mamaia e super de tot te poti da si cu telegondola in acel oras in oras am mai vazut si unu cu trucuri... daca te referi la hotelul parc n-am fost scuze... deci depinde :l bft