| raluk200 a întrebat:

Ati auzit vreodata de salina Cacica? daca da, ati fost, cum vi s-a parut? Cele mai sincere impresii primesc funda...

Răspuns Câştigător
| Blake1 a răspuns:

Da eu am fost sincer nu stiu cand e deschis si cand nu pentru ca atunci stiu ca ne-a dat voie sa intram doar pentru ca mai era un grup mai mare cu noi...asa inauntru e destul de stramt si mic nu prea ai ce sa vezi si ce sa faci in schimb la praid e mult mai fain merita sa mergi acolo...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tiberius a răspuns:

Da e un bazin cu apa foarte sarata.are pana la 3 m adancime. oricum nu are importanta pentru ca nu te poti scufunda nici daca vrei. Poti sta in fund pe apa. E faina senzatia.Merita de mers macar odata sa vezi cum e mai ales ca e si sanatos. Din nefericire bazinul se afla intr-un sat pe nume Cacica la vreo 40 de km de suceava si nu poti zice ca e foarte select.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da.Am auzit, am fost. E super tare, apa sarata...merita sa mergi.Eu sunt aproape de cacica...depinde si ce buget ai. Bafta

| Andr3yCzz a răspuns:

Am fost si la piscina si la salina jos, deci este superb ...nu am cuvinte. si la piscina este BESTIAL! apa te tine la suprafata, apa sarata :X Cum am mai zis, superb :X