| andi a întrebat:

Ati facut vreo data nudism pe plaja? dar ati dori sa faceti? ce v-ar deranja? pe mine m-ar deranja doar...hainele...big grinwinking

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Nudismul e una din unele chestii pe care le-as face big grin

16 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Sincer, nu am facut si nu stiu daca as face.

| Ben. a răspuns:

Nu.nu stiu dc as avea atata inima-n burta.pai m-ar deranja sa vad toti barbatii uitandu-se q invidie la mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, demult, la epava, in costinesti. faine senzatii...pacat de taranii textilisti care "vizitau" plaja.

eileen
| eileen a răspuns:

Am facut doar topless in Italia, in Romania nu as avea curajhee hee dar nudism nu as face, decat pe o plaja privata unde sa fiu doar eu si soarelehee hee

| anonim a răspuns:

@ioanaa-interesant.este bine de tinut minte.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda Ioana, sa ne anunti si pe noi cind te hotarasti happy

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am intalnit pana acum o plaja de nudisti, sincer nu as vrea sa vad toti mosii si babele dezbracate laughing, am facut doar topless dar cum exista riscul de a face cancer o las mai moale big grin

| andi explică:

Bine ioanaaaaaaaaaaaaa! intrii in randul celor curajosi! respect happywinking

| meioana a răspuns:

Nu am facut niciodata asa ceva si nici nu as face...toples am facut...
in primul rand mi se pare scarbos...in Iasi este un loc numit "Purcica" unde se practica nudismul(are separeu pentru barbati si femei)... si e foarte scarbos... app sa mai vezi si barbati care fac nudism. nu mersi...nu as mai merge in viata mea la plaja

| silvio a răspuns:

Am facut si voi mai face.
Pe cei care sunt atat de scarbiti de idee nu-i inteleg. Niste falsi pudici... Bleaahhhh...
(mama mia, sa vezi ce de minusuri o sa imi iau laughing )

| andi explică:

Nu o sa iei, de ce? fiecare isi spune parerea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu nu mie pare ceva ieit din comun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am facut de mai multe ori si o sa mai fac. totusi prefer ungaria, aici la noi, nu ai unde

| sorinqk a răspuns:

@Adi: Am facut la Costinesti si singurul lucru care ma deranjeaza sunt textilistii care se isterizeaza dar vin sa se holbeze. Cat despre femeile care spun ca barbatii sunt scarbosi dezbracati am si eu o singura intrebare: lesbi sau frigide?
Corect ca in Ungaria sunt locuri special amenajate si asa scapi de pudici care se inmultesc si in Romania. Eu mai intru pe ronudism.com si ma simt mai putin singur big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut "nudism" doar cand eram mic, pe litoral la Mamaia. Cred ca aveam 9 ani cand s-a intamplat ultima oara. Aveam si slip dar ai mei insistau sa-l dau jos dupa ce se uda ca cica asa era mai sanatos... Tin minte ca eram foarte rusinos.
Acuma, dupa 20 de ani poate ca n-as mai fi asa rusinos in caz ca s-ar intampla sa mai fac plaja fara slip - dar in nici un caz n-as face plaja la Costinesti 2 Mai sau Vama Veche unde nudistii stau amestecati cu cei "oripilati" de nudisti.

Răspuns utilizator avertizat