| Mihaelaa98 a întrebat:

Am o intrebare foarte serioasa ( am 17 ani el 20). Eram cu iubitul meu pe plaja pe sezlong si dintr o data s a urcat pe mine si a inceput sa ma sarute si sa se "frece" de mine ( precizez ca nu a avut nici o intentie sa imi dea hainele jos ) E normal?
Btw :eram singuri acolo si foarte intuneric

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

A fost reactia lui la farmecul tau,baiatul a avut un impuls sexual si a incercat un petting usor,primul din viata voastra,probabil.
Nu e nevoie sa te sochezi,e iubitul tau si se simte impulsionat sexual alaturi de tine.
E normal.
Stiu ca surpriza ta a fost mare,dar starea in care era el in mometul respectiv,nu-i mai permitea sa-ti dea explicatii,nu stiu de ce nu ati discutat pe urma,cand s-a linistit.
Si, daca asta a fost inceputul, vor urma si alte scene de acelasi gen, adica te poti astepta la asta si ar trebui sa aveti o discutie pe teme sexuale, in care sa va spuneti amandoi parerea.

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E ceva normal. aveti amandoi o varsta

| neutrino a răspuns:

Partial normal, dar nu asa se urca un baiat pe o fata! Nu ne-ai spus ceea ce a urmat!

| Mihaelaa98 explică (pentru neutrino):

Nu s a intamplat absolut nimic, serios vorbesc. Doar ca e prima oara cand mi s a intamplat asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e prima oara, probabil ca abia asteapta sa "te devoreze", dar din pacate, a aratat asta intr-un mod brutal, desi nu cred ca e primul sau gest.

Nu-i nimic, asa i-ai permis tu, si stie ca-si permite, iar daca pe tine nu te deranjeaza, pe noi, nici atata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat era daca era un necunoscut atunci da dar asa nu. e aiurea daca nu ati vb si voi inainte de ce simti in acel fel despre voi adica " cu atractia sexuala si restul.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Normal ca e normal pentru ca simte o atractie fata de tine happy
Si pentru ca nu a-ti avut contact sexual, atractia e mai puternica!

Bafta kiss

| LorenaTo a răspuns:

Daca erati intr-un loc mai retras, cu siguranta iti dadea hainele jos laughing

| Mihaelaa98 explică (pentru LorenaTo):

Faza era ca nu era absolut nimeni acolo, era si noapte laughing