| ArianaCdt a întrebat:

Ati fost in Croatia pana acum? Cum vi s-a parut?

4 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Da am fost in Porec si a fost foarte tare. Am vizitat si orasul **** laughing este un oras foarte interesant si este un coloseum acolo. Merita vizitata, o tara frumoasa.

| WinniePooh a răspuns:

Cred ca am fost de vreo 9-10 ori si am calatorit prin toata tara- e o destinatie de vacanta superba. Sunt foarte multe orase pitoresti pe litoral (Dubrovnik, Rovinj, ****- da, asa se cheama, hihi), posibilitati de croaziera (ex. pana la Insulele Kornati, Insulele Brijuni), munti, parcuri nationale (lacurile Plitvice neaparat) etc. In functie de ce preferi, gasesti statiuni populare (ex. Opatia sau Insula Krk) sau sate mai izolate. O chestie mai neobisnuita e ca de obicei nu exista plaja propriu zisa, tara e practic facuta din piatra, deci nu prea vezi nisip. Preturile sunt acceptabile, autostrada in toata tara, arata 'mai a vest', berea buna... happy Merita sa incerci macar o data.

| ElenaRomann a răspuns:

E super..sunt niste peisaje naturale unice

| Lisa01 a răspuns:

Da...e super si daca ai posibilitatea e o tara care merita vizitata.