| Tiger7777 a întrebat:

Ati fost pana acum la mare? Daca da cum vi s-a parut?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am fost in castellon dar era rece marea, nu era vreme de plajă, cam prin aprilie, e superb n-am cuvinte sa mă exprim cat de frumos era, palmieri si marea, portul incredibil

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E adorabilă! Te vei îndrăgosti de ea, la prima vedere! Doamne, e atât de frumoasă...

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu-mi place marea, am fost, dar nu-mi place. Prefer piscina! happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la mare,dar pe timp de primavara nu vara, si nu aici in Romania ci in Anglia, ce pot sa zic, a fost foarte fain, te uitai in fata si vedeai numai apa, m-am si descaltat si am mers in apa dar nu am inotat ca apa era prea rece atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost. Este frumos. Ziua stai la soare, te bronzezi sau inoti, iar seara iesi la plimbare. E foare frumos sa mergi cu persoana iubita si sa va plimbati pe malul marii, ascultand valurile marii si briza aceea.

| 393Dan a răspuns:

Mie imi place mirosul de mare. E ceva specific ce nu simti in alte situatii. Plus... evidentu - toata lumea e practic goala xD

| AKARA0 a răspuns:

Eu vara mă duceam in fiecare săptămână la mare.
Îți recomand să te duci la Corbu daca te vei duce.