| Britishstyle a întrebat:

Aveti idee unde s-ar putea organiza o excursie de 2 zile cu o noapte cazare? La muntebig grin?

5 răspunsuri:
| Mksdh a răspuns:

Gasesti multe oferte daca cauti pe google...nu trebuie decat sa scrii regiunea in care vri sa mergi. mai incolo e foarte simplu. o sa-ti gasesti sigur cevawinking

| ionik_1763 a răspuns:

La durau.cred.

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Eu am fost cu prietena mea si cu scoala ei intr-o excursie de doua zile cu noapte cazare. Noi suntem din Tulcea. Am fost intai la Ploiesti si am vizitat Salina( a fost foarte frumos acolo merita sa o vezi, a fost ca o mina dar peretii si restul locului erau din sare, era forte sanatos si erau suveniruri interesante si locuri de joaca), dupa care am vizitata 2 muzee din Ploiesti. Seara am mers la Pensiunea Caprioara din Targoviste. Este foarte frunos acolo. A doua zi am vizitata Cetatea de scaun din Targoviste si am urcat in Turnul Chindiei. Dupa care am mers la Manastirea Dealu. In final am mers la Gradina zoologica din ploiesti unde a fost extrem de frumos. Dupa care ne-am intosrs acasa. A fost foarte frumos. Sper sa ai si tu o excursie frumoasa!

| amanda_2725 a răspuns:

Eu am fost cu scoala la munte, 2 zile si o noapte cazare.Ne-am cazat la motel han sucevita.Noi am fost iarna si a fost exceptional! Sunt si preturi foarte bune!

| BlackPearl a răspuns:

Slanic Moldova si alte multe locatiibig grin Acum depinde in ce oras stailaughing