| Parisblue a întrebat:

Unde am putea organiza o excursie de 1 zi cu dormit o noapte? un traseu daca se poate.happy

Răspuns Câştigător
| cris05 a răspuns:

Vulcanii Noroioşi - Judeţul Buzău.;)
Dar iti poti alege de aici : http://www.facebook.com/......9105770909 v=wall

2 răspunsuri:
| Parisblue explică:

Stau in urziceni! şi vai ce am mai râsoh go on da, sa stii as putea merge si pana in moldova daca vreau. ca sa vad ceva care merita vazut! deci nu era o mare prb ca nu am zis unde stau!happy( P. S:daca ai fi vazut intrebarile ant. ai fi aflat raspunsulhappy asa ca nu te mai ambala atat!

| Rawrrrr a răspuns:

Omfg =]]
si putea sa ne zici macar in ce zona =]]]
de exemplu : daca tu stai in constanta si noi te trimite. m prin satu mare rolling on the floor
iti ia 2 zile pana ajungi =]]
spune.ne macar de unde esti sau pe unde ai vrea sa mergi =]]
doamne.
mare. i gradina domnuluii =]]]]]