| Ionicutza a întrebat:

In curand voi merge intr-o excursie la mare de 5 zile. Ieri stateam cu cei care merg in excursie si ne gandeam ce am putea face ca sa fie cea mai tare excursie! Aveti vreo idee? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Adeniy a răspuns:

Daca cei cu care mergi sunt de gasca, fii sigura ca excursia va fi super tare.Incercati sa va faceti farse, jucati jocuri, adevar sau provocare.O sa-ti vina mai multe idei, dar fii sigura ca o sa va distrati. Drum bun!

1 răspuns:
| Tudoryca a răspuns:

Pai poti duce o minge, jocuri(sah, table...)bani,