| soby47 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri! Daca pe una o cheama PISLARU TABITA MAGDALENA de ce religie poate sa fie? Tabita am auzit numele asta pe la penticostali. da magdalena? numela magdalena nu l-am auzit pe la ei

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce legatura este intre nume si religie? Probabil tatal ei este de alta nationalitate. Daca pe cineva din Romania il cheama Maradona, inseamna ca e catolic?

| leonardo a răspuns:

Frate ai grije manca' Tabitha e aia din The RIng, eu cre ca e vrajitoare. Stropeste-o cu apa sfintita la ora 12 ziua si vezi daca face naspa. Daca face, sigur e necuratu in ea. Deci o stropesti de 3 ori si zici de 3 ori: "the power of Christ compels you "