| anonim_4396 a întrebat:

A călătorit cineva cu Ova Tour în Italia?! Sunt de încredere?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Ok, să ai parte de.o vacanţă plăcutăhappy

7 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Până acum nu. Dar ce n.ar fi de încredere? Dacă n-ai "încredere" mergi cu Atlassib.

| AdiSR a răspuns:

Dacă eşti minoră, nici o companie nu te ia fără procură.

| NoName000001 a răspuns (pentru AdiSR):

Ba da, cunosc o agenție, doar că tocmai mi-am ratat călătoria de astăzi!
Deci, zici că n-are rost să-ntreb la alte agenții? big grin

| AdiSR a răspuns (pentru NoName000001):

Serios? Nu ştiu cu ce agenţie ai vorbit tu, dar... ai de trecut un punct vamal. Ăla dintre România şi Ungaria unde se face control. Nu există companie care să te treacă fraudulos graniţa, n-ar risca pentru aşa ceva. Am trecut graniţa ca minor şi-am avut nevoie de procură pentru a părăsi ţara. Dacă nu mă înşel, la perioada respectivă, trebuia să am şi un tuture ca să trec graniţa. Dar fără procură... nu poţi trecehappy Dacă treci te aştept în Italialaughing Şi chiar nu pot să cred că o firmă ţi-a zis că te ia fără procurăhappy Sorry

| AdiSR a răspuns:

Hmm... cu 50 de euro îţi faci procură şi treci liniştită dar durează ceva timp până ajungi la un consulat, până o faci, până o trimiţi. Grănicerii noştri sunt de treabăhappy Ehh... Româniahappy

| NoName000001 a răspuns (pentru AdiSR):

Problema e că părinții mei nu pot veni în țară în același timp și nici la Roma și nici la Milano nu pot ajunge... Dar dacă n-am reușit să plec ieri, o să plec miercurea viitoare! happy

| NoName000001 a răspuns (pentru AdiSR):

Mersi!batting eyelashes

| AdiSR a răspuns (pentru NoName000001):

Ok, să ai parte de.o vacanţă plăcutăhappy