| myangel_8969 a întrebat:

a fost cineva in tabara de vara de la Capidava din Delta? imi puteti spune ce o sa fie acolo? despre ce este vorba? multumesc mult

2 răspunsuri:
| Rockstar_9495 a răspuns:

Sunt cursuri de pescuit, cursuri de inot tehnicii de supravietuire si un concurs la sfarsitul taberei. Eu n-am fost, dar mi-a povestit un prieten.

| mikyaurash a răspuns:

Daca are chef profesorul sa va scoata la o plimbare, aveti multe de vizitat, sunteti in delta, schituri si manastiri, delta dunarii, iar la capidava ai o priveliste minunata