| AndreeaNicoleta00 a întrebat:

A fost cineva la acest hotel din Bulgaria? ( https://www.booking.com/hotel/bg/diamond-balchik.ro.html ). Vă rog să imi spuneti detalii despre el.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Eu am fost alături la Hotelul Bisser. Stațiunea e liniștită, drăguță, dar cam fără plajă.
Hotelurile din acea zonă sunt toate din epoca lor comunistă. Renovate, majoritatea. Sper să te simți bine.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

@georgelica: Degeaba îmi dai ignore după ce înjuri. Voturile primite de tine la acest răspuns sunt perfect meritate: fata a întrebat despre un hotel din Bulgaria, tu răspunzi despre unul din Jud. Hunedoara, România și altul din California, SUA. Foarte corect și util.
Felicitări!
===
PS cele de mai jos ți se aplică perfect, nu mie, așa cum în mod eronat crezi:
frustrare = Stare afectivă negativă, creată unui individ sau unui grup, atunci când o reacție orientată spre un scop este contrariată sau când aspirațiile cresc peste nivelul mijloacelor disponibile pentru realizarea lor.

| AndreeaNicoleta00 explică (pentru mihai69):

Asa este, multumesc frumos! ♥

| mihai69 a răspuns (pentru AndreeaNicoleta00):

Cu plăcere!