| EftimescuBianca a întrebat:

Ce hotel din Bulgaria imi rekomandati?

Răspuns Câştigător
| obsesion15 a răspuns:

Iti recomand hotelul Mimosa din Nisipurile de Aur, Varna.Aici este site-ul http://www.mimosa-hotel.net. Am fost cu cativa prieteni si am ramas profund surprinsa.In primul rand, maxim de seriozitate si un personal foarte amabil, cu care poti comunica foarte usor in limba engleza.Are doua piscine(una interioare si una exterioara) si,de asemenea,sunt o multime de activitati,de exemplu:jocuri de ping-pong,gimnastica in apa sau spectacole in aer liber, de obicei, seara.E suficient de aproape de mare si de standurile cu suveniruri.
Iti urez vacanta placuta!

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Poate ne zici și de unde. Mare/munte/oraș?

| BloodyDress a răspuns:

Daca vrei sa mergi in Bulgaria la Albena e u hoatel foarte fain acolo Gergana...sunt 3 identice.am fost in toaste si cel de-al 3-lea mi se pare superhappy

| loveandlove a răspuns:

Da,poate ne spui si o statiune ca hoteluri sunt multe

| mary_7018 a răspuns:

Salut! cel mai frumos hotel din bulgaria este hotelul RUBIN din statiunea constantin si elena